Blue Response TG har en däckbeteckning som lyder 255/50-R19. Offroaddäcket Blue Response TG är ett offroaddäck i utbudet av däck från .
Blue Response TG är ett offroaddäck med en diameter på 19". offroaddäcket Blue Response TG är 255 mm brett och en profil på 128 mm. Med detta offroaddäck från har du ett däck som klarar hastigheter upp till 270 km/h.
Hos Dack-Online.com hittar du även förslag på 19"-fälgar för Blue Response TG. Du hittar länken till Dack-Online.com nedanför.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 266 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | Blue Response TG |
| Däckbeteckning | 255/50-R19 |
| Diameter | 19" |
| Bredd | 255 mm |
| Profil | 128 mm |
| Profilprocent | 50% |
| Hastighetsindex | W (max 270 km/h) |
| Belastningskod | 107 |
| EAN | 4250427443751 |
Offroaddäck från med modellnamnet Blue Response TG och däckbeteckningen 235/60-R18.
Detta offroaddäck från , kallat Blue Response TG, har däckbeteckningen 255/50-R20.
har tagit fram detta offroaddäck med namnet Blue Response TG. Däcket har däckbeteckningen 235/50-R19.
Offroaddäcket Blue Response TG har en däckbeteckning som är 245/50-R19. Däcket kommer från .