Blue Response TG är ett däck från som har däckbeteckningen 215/65-R17. , som tillverkar detta offroaddäck, har gett det modellnamnet Blue Response TG.
Blue Response TG är ett offroaddäck med diametern 17". offroaddäcket Blue Response TG är 215 mm brett och en profil på 140 mm. Med ett hastighetsindex på V är Blue Response TG ett offroaddäck som lämpar sig för hastigheter upp till 240 km/h.
Behöver du 17"-fälgar till dina Blue Response TG? Passa på att köpa fälgar när du köper nya offroaddäck från Dack-Online.com.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 649 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | Blue Response TG |
| Däckbeteckning | 215/65-R17 |
| Diameter | 17" |
| Bredd | 215 mm |
| Profil | 140 mm |
| Profilprocent | 65% |
| Hastighetsindex | V (max 240 km/h) |
| Belastningskod | 103 |
| EAN | 4250427443263 |
Ett offroaddäck från . Blue Response TG har däckbeteckningen 215/65-R17.
Offroaddäcket Blue Response TG från med däckbeteckningen 215/55-R17.
Detta offroaddäck från , kallat Blue Response TG, har däckbeteckningen 215/55-R17.
Ett av våra offroaddäck från . Detta däck med beteckningen 215/60-R17.