Detta offroaddäck från har däckmärkningen 255/70-R17. Detta -däck är av modellen Road Venture AT52.
Road Venture AT52 passar på fälgar med en diameter på 17". offroaddäcket Road Venture AT52 är 255 mm brett och en profil på 179 mm. Road Venture AT52 är godkänt för hastigheter upp till 190 km/h (index T).
Kompletta hjul kan du plocka ihop hos Dack-Online.com där du hittar 17"-fälgar till Road Venture AT52.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 431 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | Road Venture AT52 |
| Däckbeteckning | 255/70-R17 |
| Diameter | 17" |
| Bredd | 255 mm |
| Profil | 179 mm |
| Profilprocent | 70% |
| Hastighetsindex | T (max 190 km/h) |
| Belastningskod | 112 |
| EAN | 8808956693459 |
Offroaddäck från med modellnamnet Road Venture AT52 och däckbeteckningen 255/70-R17.
Ett offroaddäck från . Road Venture AT52 har däckbeteckningen 265/70-R16.
Detta offroaddäck från , kallat Road Venture AT52, har däckbeteckningen 265/70-R16.
Offroaddäcket Road Venture AT52 från med däckbeteckningen 265/70-R16.