har valt att kalla detta offroaddäck med däckbeteckningen 255/50-R20 för Sport Response. har valt att kalla denna modell av offroaddäck för Sport Response.
Detta offroaddäck passar på fälgar som har en diameter på 20". Här har du ett offroaddäck från som är 255 brett och med en profil på 128 mm. Detta offroaddäck har ett hastighetsindex som är H (max 210 km/h).
Spara pengar och köp med nya 20"-fälgar samtidigt som du köper Sport Response. Mer information hos Dack-Online.com på länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 825 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | Sport Response |
| Däckbeteckning | 255/50-R20 |
| Diameter | 20" |
| Bredd | 255 mm |
| Profil | 128 mm |
| Profilprocent | 50% |
| Hastighetsindex | H (max 210 km/h) |
| Belastningskod | 109 |
| EAN | 4038526409201 |
Detta offroaddäck från , kallat Blue Response TG, har däckbeteckningen 255/50-R20.
Detta offroaddäck från , kallat CrossContact LX Sport, har däckbeteckningen 255/50-R20.
Offroaddäcket Dueler H/P Sport har en däckbeteckning som är 255/50-R20. Däcket kommer från .
Offroaddäcket Blue Response TG har en däckbeteckning som är 255/50-R19. Däcket kommer från .