Detta offroaddäck från har däckmärkningen 325/35-R22. Detta -däck är av modellen P Zero PZ4 SC.
P Zero PZ4 SC är ett offroaddäck med en diameter på 22". Offroaddäcket är 325 mm brett med en profil på 114 mm. Detta offroaddäck har ett hastighetsindex som är Y (max 300 km/h).
Spara pengar och köp med nya 22"-fälgar samtidigt som du köper P Zero PZ4 SC. Mer information hos Dack-Online.com på länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 209 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | P Zero PZ4 SC |
| Däckbeteckning | 325/35-R22 |
| Diameter | 22" |
| Bredd | 325 mm |
| Profil | 114 mm |
| Profilprocent | 35% |
| Hastighetsindex | Y (max 300 km/h) |
| Belastningskod | 110 |
| EAN | 8019227421866 |
Ett av våra offroaddäck från . Detta däck med beteckningen 325/35-R22.
Ett offroaddäck från . P Zero PZ4 SC har däckbeteckningen 325/35-R22.
Offroaddäcket P Zero PZ4 SC har en däckbeteckning som är 325/35-R22. Däcket kommer från .
Detta offroaddäck från , kallat P Zero PZ4 SC, har däckbeteckningen 325/35-R22.