Offroaddäcket Grabber Cross A/S är ett offroaddäck för er med stadsjeepar som kräver däck med däckbeteckningen 285/45-R22. Grabber Cross A/S är ett offroaddäck i utbudet av däck från .
Grabber Cross A/S är ett offroaddäck som passar på fälgar med en diameter på 22". offroaddäcket Grabber Cross A/S är 285 mm brett och en profil på 128 mm. Grabber Cross A/S är godkänt för hastigheter upp till 210 km/h (index H).
Det kan vara en bra idé att passa på att köpa nya fälgar samtidigt som du köper Grabber Cross A/S då kompletta hjul ofta kan ha ett fördelaktigt pris.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 500 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | Grabber Cross A/S |
| Däckbeteckning | 285/45-R22 |
| Diameter | 22" |
| Bredd | 285 mm |
| Profil | 128 mm |
| Profilprocent | 45% |
| Hastighetsindex | H (max 210 km/h) |
| Belastningskod | 114 |
| EAN | 4032344014852 |
Offroaddäcket GRABBER AT3 har en däckbeteckning som är 285/45-R22. Däcket kommer från .
Grabber HTS 60 är ett offroaddäck med däckmärkningen 285/45-R22.
Ett av våra offroaddäck från . Detta däck med beteckningen 285/45-R22.
Offroaddäck med däckbeteckningen 285/45-R22 och modellnamnet Geolandar CV 4S G061.