Offroaddäcket Scorpion Verde All-Season är ett offroaddäck för er med stadsjeepar som kräver däck med däckbeteckningen 275/45-R21. Offroaddäcket du nu tittar på kallar för Scorpion Verde All-Season.
Scorpion Verde All-Season är ett offroaddäck med diametern 21". Offroaddäcket är 275 mm brett med en profil på 124 mm. Hastighetsindex W som Scorpion Verde All-Season har innebär att det är ett offroaddäck som är godkänt att användas för hastigheter upp till 270 km/h.
Spara pengar och köp med nya 21"-fälgar samtidigt som du köper Scorpion Verde All-Season. Mer information hos Dack-Online.com på länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 531 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | Scorpion Verde All-Season |
| Däckbeteckning | 275/45-R21 |
| Diameter | 21" |
| Bredd | 275 mm |
| Profil | 124 mm |
| Profilprocent | 45% |
| Hastighetsindex | W (max 270 km/h) |
| Belastningskod | 110 |
| EAN | 8019227470871 |
Offroaddäcket Scorpion Verde All-Season från med däckbeteckningen 275/45-R21.
Offroaddäck med däckbeteckningen 275/45-R21 och modellnamnet Scorpion Verde All-Season.
Detta offroaddäck från , kallat Scorpion Zero All Season, har däckbeteckningen 275/45-R21.
Offroaddäck med däckbeteckningen 275/45-R21 och modellnamnet Scorpion Verde All-Season.