Däckbeteckningen för detta offroaddäck från är 265/60-R18. Grandtrek AT 25 är ett offroaddäck i utbudet av däck från .
Detta är ett offroaddäck från som passar till fälgar med en diameter på 18". Detta offroaddäck har en bredd på 265 mm och en profil på cirka 159 mm, vilket motsvarar 60% av däckets bredd. Hastighetsindex H som Grandtrek AT 25 har innebär att det är ett offroaddäck som är godkänt att användas för hastigheter upp till 210 km/h.
Spara pengar och köp med nya 18"-fälgar samtidigt som du köper Grandtrek AT 25. Mer information hos Dack-Online.com på länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 108 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | Grandtrek AT 25 |
| Däckbeteckning | 265/60-R18 |
| Diameter | 18" |
| Bredd | 265 mm |
| Profil | 159 mm |
| Profilprocent | 60% |
| Hastighetsindex | H (max 210 km/h) |
| Belastningskod | 110 |
| EAN | 4250427444246 |
Offroaddäcket Grandtrek AT 25 från med däckbeteckningen 265/60-R18.
Offroaddäcket Grandtrek AT 25 från med däckbeteckningen 265/60-R18.
Offroaddäck från med modellnamnet Ultrac Vorti+ och däckbeteckningen 335/25-R22.
Ett av våra offroaddäck från . Detta däck med beteckningen 335/25-R22.