Detta offroaddäck från har däckmärkningen 255/45-R19. Detta -däck är av modellen P Zero PZ4 LS.
P Zero PZ4 LS har en diameter som är 19" och därmed passar på 19"-fälgar. offroaddäcket P Zero PZ4 LS är 255 mm brett och en profil på 115 mm. Hastighetsindex V som P Zero PZ4 LS har innebär att det är ett offroaddäck som är godkänt att användas för hastigheter upp till 240 km/h.
Spara pengar och köp med nya 19"-fälgar samtidigt som du köper P Zero PZ4 LS. Mer information hos Dack-Online.com på länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 779 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | P Zero PZ4 LS |
| Däckbeteckning | 255/45-R19 |
| Diameter | 19" |
| Bredd | 255 mm |
| Profil | 115 mm |
| Profilprocent | 45% |
| Hastighetsindex | V (max 240 km/h) |
| Belastningskod | 104 |
| EAN | 8019227427288 |
Ett offroaddäck från . P Zero PZ4 LS har däckbeteckningen 255/45-R19.
har tagit fram detta offroaddäck med namnet P Zero PZ4 LS. Däcket har däckbeteckningen 255/45-R19.
Ett offroaddäck från . P Zero PZ4 LS har däckbeteckningen 245/45-R20.
Ett av våra offroaddäck från . Detta däck med beteckningen 285/45-R21.