Dynaxer HP 5 SUV är ett offroaddäck som passar stadsjeepar med däckbeteckningen 245/50-R19. Offroaddäcket du nu tittar på kallar för Dynaxer HP 5 SUV.
Dynaxer HP 5 SUV är ett offroaddäck med diametern 19". Offroaddäcket är 245 mm brett med en profil på 123 mm. Dynaxer HP 5 SUV är godkänt för hastigheter upp till 270 km/h (index W).
Passa på att köpa kompletta hjul när du köper Dynaxer HP 5 SUV. Mer information om passande 19"-fälgar hittar du hos Dack-Online.com.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 293 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | Dynaxer HP 5 SUV |
| Däckbeteckning | 245/50-R19 |
| Diameter | 19" |
| Bredd | 245 mm |
| Profil | 123 mm |
| Profilprocent | 50% |
| Hastighetsindex | W (max 270 km/h) |
| Belastningskod | 105 |
| EAN | 3528709789349 |
Offroaddäck med däckbeteckningen 235/55-R19 och modellnamnet Dynaxer HP 5 SUV.
Offroaddäcket Dynaxer HP 5 SUV har en däckbeteckning som är 245/45-R19. Däcket kommer från .
Dynaxer HP 5 SUV är ett offroaddäck med däckmärkningen 245/45-R19.
Detta offroaddäck från , kallat Dynaxer HP 5 SUV, har däckbeteckningen 255/45-R20.