Detta offroaddäck passar om du letar efter ett däck med däckbeteckningen 245/50-R19 till din stadsjeep. tillverkar många olika däckmodeller och kallar detta offroaddäck för Blizzak LM 005.
Detta offroaddäck passar på fälgar som har en diameter på 19". Offroaddäcket är 245 mm brett med en profil på 123 mm. Hastighetsindex V som Blizzak LM 005 har innebär hastigheter upp till 240 km/h.
Hos Dack-Online.com hittar du även förslag på 19"-fälgar för Blizzak LM 005. Du hittar länken till Dack-Online.com nedanför.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 674 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | Blizzak LM 005 |
| Däckbeteckning | 245/50-R19 |
| Diameter | 19" |
| Bredd | 245 mm |
| Profil | 123 mm |
| Profilprocent | 50% |
| Hastighetsindex | V (max 240 km/h) |
| Belastningskod | 105 |
| EAN | 3286342609515 |
har tagit fram detta offroaddäck med namnet Blizzak LM 005. Däcket har däckbeteckningen 235/55-R19.
Offroaddäck från med modellnamnet Blizzak LM 005 och däckbeteckningen 265/40-R21.
Offroaddäcket Blizzak LM 005 från med däckbeteckningen 235/55-R20.
Offroaddäcket Blizzak LM 005 har en däckbeteckning som är 245/70-R16. Däcket kommer från .