All Season är ett offroaddäck som passar stadsjeepar med däckbeteckningen 235/50-R19. Detta offroaddäck har modellnamnet All Season och är ett av alla däck som tillverkas av .
Detta offroaddäck passar på fälgar som har en diameter på 19". offroaddäcket All Season är 235 mm brett och en profil på 118 mm. Detta är ett offroaddäck som får användas för hastigheter upp till 270 km/h (hastighetsindex W).
Behöver du 19"-fälgar till dina All Season? Passa på att köpa fälgar när du köper nya offroaddäck från Dack-Online.com.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 779 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | All Season |
| Däckbeteckning | 235/50-R19 |
| Diameter | 19" |
| Bredd | 235 mm |
| Profil | 118 mm |
| Profilprocent | 50% |
| Hastighetsindex | W (max 270 km/h) |
| Belastningskod | 103 |
| EAN | 4038526524928 |
har tagit fram detta offroaddäck med namnet All Season 2. Däcket har däckbeteckningen 235/50-R19.
Ett av våra offroaddäck från . Detta däck med beteckningen 235/50-R19.
Premitra All Season AP3 SUV är ett offroaddäck med däckmärkningen 235/50-R19.
Ett av våra offroaddäck från . Detta däck med beteckningen 235/50-R19.