Proxes R46A är ett däck från som har däckbeteckningen 225/55-R19. , som tillverkar detta offroaddäck, har gett det modellnamnet Proxes R46A.
Proxes R46A har en diameter som är 19" och därmed passar på 19"-fälgar. offroaddäcket Proxes R46A är 225 mm brett och en profil på 124 mm. Med detta offroaddäck från har du ett däck som klarar hastigheter upp till 240 km/h.
Kompletta hjul kan du plocka ihop hos Dack-Online.com där du hittar 19"-fälgar till Proxes R46A.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 907 kr | Besök Dack-Online.com |
| Typ | Offroaddäck |
|---|---|
| Avsett för | Stadsjeep |
| Märke | |
| Modell | Proxes R46A |
| Däckbeteckning | 225/55-R19 |
| Diameter | 19" |
| Bredd | 225 mm |
| Profil | 124 mm |
| Profilprocent | 55% |
| Hastighetsindex | V (max 240 km/h) |
| Belastningskod | 99 |
| EAN | 4981910006671 |
Ett av våra offroaddäck från . Detta däck med beteckningen 225/55-R19.
Ett offroaddäck från . Proxes R46A har däckbeteckningen 225/55-R19.
Ett av våra offroaddäck från . Detta däck med beteckningen 225/55-R19.
har tagit fram detta offroaddäck med namnet Proxes ST III. Däcket har däckbeteckningen 225/55-R19.